Hakkımızda

Ev dışı ve ev içi tüketime yönelik benzersiz lezzetlere imza atan Özdemir Et ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmaktadır. Sahip olduğu yenilikçi vizyonu sayesinde sektörün de önemli bir yer edinmiştir. Özdemir Et & Et Ürünleri bugün körfez'in bir çok yerinde otel ve restaurantlar da kırmızı et ve et ürünlerinin tedariğini sağlamanın yanı sıra yerel marketlerde de Özdemir Et imzası ile sağlıklı güvenilir eşsiz lezzetler sunmaktadır.

Et entegre üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijyen kontrolleri programları, veteriner hekimler denetiminde gerçekleştirilir. Üretimde kullanılan hayvanlar bölgemiz yaylalarında sofralara ulaşana kadar geçen süreçte tüm detayları ile sağlık ve hijyen koşullarına uygun ortam ve şartlarda işlenmektedir. Satışlarda sadece ülkemizde yetiştirilmiş ırk hayvanları kullanılmaktadır. Mikrobiyolojik ve fiziki kontrollerden geçirilen hayvanların kesimleri 1.sınıf tesislerde islami usullere uygun olarak gerçekleştirilir.
 

Ürünlerimizin tamamında üretim tarihi ve saati, imalatın hangi grup karkas etlerden yapıldığı ve karkasın hangi bölgeye ait olduğuna dair bilgilere ulaşılabilir. Ev içi ve ev dışı et tüketimine yönelik geniş ürün yelpazesiyle et sektörünün uzmanlaşmış öncü firmalarındandır. Lezzet ustalarının engin tecrübeleri ve çalışmalarıyla, geleneksel lezzetleri korumak ve yepyeni lezzetleri yakalamak için çalışmalarına devam etmektedir.

TARİHİMİZ

Temelleri 2004 yılında Edremit İstasyon Lokantası ile atılan TANUÇ GRUP A.Ş. Et ve et ürünleri, mobilya, restaurant, inşaat ve gayrimenkul alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. 2004  Yılında yeme içme sektörüyle iş dünyasına ilk adımlarını atan firma yine aynı yıl mobilya sektörüne de  Tanuç Mobilya ile başlangıç yaparak kalite anlayışı ile kısa sürede mobilya sektöründe körfezin güvenilir firmaları arasına katılmıştır.

2004
2010
2008 yılında devir alınan kasap dükkânı Özdemir Et ve Et ürünleri ile faaliyet alanına bir yenisini eklemiştir. 2010 yılında istasyon lokantasını devir ederek et sektöründe faaliyetlerine devam eden firma Edremit körfezinin tüm resmi kurumlarına,  askeri kurumlara, DDY işletmesine, bölgenin resmi kamplarına ve daha birçok özel işletmeye Özdemir Et markasıyla kırmızı et ve beyaz et tedarik ederek körfezde etin markası olmuştur.
2013 yılında bölgenin lezzet durağı olacağını düşündükleri Özdemir Restaurant'ı büyük bir heyecan ve lezzet aşkı ile açarak Körfez'in vazgeçilmez adresi haline getirdiler. Özdemir Restaurant kaliteli, güler yüzlü,  günlük 500-600 kişiye verdikleri hizmetleri ile şehir merkezinin vazgeçilmez lezzet noktalarından biri olmuştur.
2013
2017
TANUÇ GRUP A.Ş. 2017 yılına gelindiğinde ülkemizde gelişen inşaat ve emlak sektörüne de adım atarak arsa alım satım ve yaşam alanları inşa etmeye başladı. Duru Park Life 1 ve Duru Park Life 2 projeleri ile Edremit'te akıllı ev sistemlerine sahip projelere imza attı. Kısa sürede adından söz ettirecek büyük projelerle sektördeki yerini alan TANUÇ GRUP A.Ş. , Modern, Sağlam ve Kaliteli projeleri ile göz dolduruyor.
Gücünü ülkemizin temel taşı olan aileden alan TANUÇ GRUP A.Ş aynı zamanda bir aile şirketi olduğunu gururla belirtiyor. Şirketin Genel Müdürü Ercan TANUÇ ile kardeşleri Şenol TANUÇ ve Atakan TANUÇ her geçen gün firmanın hedeflerini büyüterek yollarına devam ettiklerini, bu sayede ülke ekonomisine ve çalışma gücüne de katkı sağladıklarını söylüyor.
2021


Hacıtuğrul Mh. Çayiçi Cd.
No:18  Edremit / Balıkesir

444 9 614
0 266 373 30 30 
info@ozdemiret.com